кулінарія студентська

баян гуморБутерброт Пікантний:
Склад: Хліб, майонез.
Поради по приготуванню і вживанню: Легкий у готуванні, ситний. Відмінно підходить під спиртні напої, під біле вино, до горілки по 3 грн 50 коп.

Чай студентський:
Склад: Окріп, чай по смаку.
Поради по приготуванню і вживанню: Насипати в чашку чай, залити окропом. Пити крізь зуби (щоб заварка в рот не лізла) притримуючи великим пальцем ложку (щоб не зпіонерили і з прищуленим оком (щоб ложка не заважала)  Відмінно тонізує ранком. Також допомагає при знайомстві із сусідками по гуртожитку.

Картопля

Склад: Картопля, пательня.
Поради по приготуванню і вживанню: Вийти на кухню, дочекатися, поки ті, що готують, підуть, "взяти" пательню. Їсти швидко, із задоволенням, вимовляючи слова "Молодець [ім'я того хто приготовив], картоплю готовить". Сковорідку вимити й підкинути на кухню.

Млинці "Радість"
Склад: Сигарета, заготовлений набір компліментів.
Поради по приготуванню і вживанню: Вийти на кухню, закурити, дочекатися поки яка-небудь дівчина почне готовити млинці, вивалити на неї набір компліментів, напроситися на млинці. Споживаючи млинці постійно нахвалювати, тоді є шанс покуштувати це блюдо наступного разу вже без сигарети й компліментів.

хавчик:
Склад: Пательня, майонез і ще що-небудь.
Поради по приготуванню і вживанню: Взяти пательню, вивалити на неї все, що є в холодильнику. Залити майонезом. Гасити на повільному вогні не відходячи (щоб не зїли інші ) Завдяки своїм живильним властивостям, служить для підтримки сил. Підходить і до святкових студентських столів під горілку за 3,50 грн.

Курочка по-домашньому:
Склад: Курочка пів-року назад привезена з дому.
Поради по приготуванню і вживанню: Дістати курочку з холодильника. Понюхати. Викинути. Напроситися до сусідів на млинці.

Настойка студентська лимонна:
Склад: Горілка за 3,50, шкірка одного лимона.
Поради по приготуванню і вживанню: Засунути шкірку в пляшку, відпиваючи зайве. За*батися. Послати всі ****й. Випити просто так.

Салат крабовий:
Склад: Крабові палички, кукурудза, яйце, цибуля, зелень, майонез.
Поради по приготуванню і вживанню: Приїхати в гуртожиток. Замкнутися в кімнаті. Дістати салат із сумки. Жерти ложкою. Швидко. Голосно цямкати.

Бутерброт із сиром:
Склад: Маргарин, хліб.
Поради по приготуванню і вживанню: Нарізати хліб. Відкрити холодильник.
Обматюкати того, хто спер сир. потягнути у сусідів маргарин. Жерти його із хлібом, зловтішно посміхаючись.

Бутерброд "День і Ніч":
Cклад: Скибочка білого і чорного хліба.
Поради по приготуванню і вживанню: Береться скибочка білого хліба, на нього кладе скибочка чорного хліба. Можна вживати із чаєм студентським.

Яйця з курятиною:
Склад: Сигарета.
Поради по приготуванню і вживанню: Вийти в коридор. Покурюючи сигарету почухати яйця.Обновлен 25 июл 2015. Создан 15 апр 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником