Про садовий світильник

Конструкція, недоліки, експлуатаціяДо уваги тих, хто використовує недорогі світильники на сонячній батареї.

Я купив такий Budget BLA 33           https://www.praktiker.ua/produkt,26086,1610/svyetilnik_parkovyy_budget_.html

Вдома перевіряв - ніби все ок. Але коли розібрав, помітив що сонячна батарея приклеєна до ковпака знизу термоклейом в 2-х точках. Тому на якісний захист від протікання дощової води не розраховуйте. Виробник щоб це компенсувати плату "захистив" поліетиленовою плівкою. Я в свою чергу проклеїв сонячну панель по периметру силіконовим герметиком. Фото додаю.

Звіт про експлуатацію після 2-х місяців: поки що протікання не помічено, але тепер боюсь сильно протирати сонячну панель від пилу, щоб не продавити її в середину бо знов прийдеться клеїти герметиком!

Про практичність і доцільність: цим світильникам потрібно СОНЯЧНЕ ЛІТО і вільний, незатінений простір! Під деревом вони не можуть нормально зарядитись!(можуть просвітити в пів сили хвилин 40) Я вже не кажу про похмурий дощовий день - тоді користі = 0. Отже - якщо в вашій місцевості менше ніж 200 сонячних днів в році...варто задуматись про доцільність.

Але якщо сонця достатньо, тоді ввечері можна милуватись і насолоджуватись доречним і помітним освітленням вашого подвіря чи саду, воно насправді допоможе пройти без пригод і ліхтарика з літньої кухні в будинок і по дорозі набрати води з криниці.

Якщо хтось любить експерементувати думаю можна спробувати використати дві сонячні панелі на одному світильнику, запаралеливши їх щоб збільшити струм заряду.

Тоді треба міняти конструкцію ковпака - точніше створити його заново..

Обновлен 25 июл 2015. Создан 07 июл 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником